Oferta - URZĄDZENIA


Lady chłodnicze

Lada chłodnicza przeznaczona jest do przechowywania i ekspozycji szerokiego asortymentu artykułów spożywczych - mięsa, wędlin, serów, ryb, wyrobów garmażeryjnych. Witryny dają optymalne rozwiązania zarówno w wersji obsługowej jak i samoobsługowej. Wraz z witrynami narożnymi 90 lub 45 stopni przystosowane są do łączenia w ciągi o dowolnej konfiguracji. W ofercie posiadamy urządzenia z wbudowanym agregatem, bądź też przystosowane do zasilania zewnętrznego.

Posiadamy w sprzedaży lady chłodnicze znanych firm: JBG, COLD, LINDE, ESSYSTEM, MAWI, IGLOO, FREOR.

LADA CHŁODNICZA

Lada cukiernicza przeznaczona jest do pezentacji i sprzedaży wyrobów w cukierniach, kafeteriach, restauracjach, piekarniach.

Witryny te wyposażone są w układ chłodniczy gwarantujący odpowiednią temperaturę na każdej z półek oraz regulator wilgorności, gwarantujęcy dłuższe utrzymanie świeżości eksponowanych produktów.

Posiadamy w sprzedaży lady cukiernicze znanych firm: JBG, COLD, LINDE, ESSYSTEM, MAWI, IGLOO, FREOR .

LADA CUKIERNICZA


Regał chłodniczy

Regał chłodniczy przeznaczony jest do ekspozycji i samoobsługowej sprzedaży nabiału, mięsa, wędlin, napojów oraz warzyw i owoców w obniżonej temperaturze. Zróżnicowane gabaryty sprawiają, iż możemy wyposażyć w nie każdy rodzaj placówki handlowej.

Elegancka sylwetka, wygodny dostęp do towaru oraz znaczna powierzchnia ekspozycyjna przy zwartych wymiarach zewnętrznych sprawiają, że regały są jednym z najbardziej funkcjonalnych urządzeń.

W ofercie posiadamy urządzenia z wbudowanym agregatem skraplającym, bądź też przystosowane do zasilania zewnętrznego.

Posiadamy w sprzedaży regały chłodnicze znanych firm: JBG, COLD, LINDE, ESSYSTEM, MAWI, IGLOO, FREOR .

REGAŁ CHŁODNICZY

REGAŁ CHŁODNICZY - WARZYWNY


Bonety mroźnicze

Bonety mroźnicze zwane popularnie wyspami lub witrynami gondolowymi służą do przechowywania i bezpośredniej sprzedaży mrożonek mięsnych, rybnych, owocowo-warzywnych i lodów w temperaturze -15 stopni C do -24 stopni C.

W ofercie posiadamy urządzenia z wbudowanym agregatem skraplającym, bądź też przystosowane do zasilania zewnętrznego.

Istnieje możliwość montażu urządzeń otwartych lub zamykanych szybą. Wariant z szybą jest polecany ze względu na duże oszczędności energii.

Posiadamy w sprzedaży bonety mroźnicze znanych firm: JBG, COLD, LINDE, ESSYSTEM, MAWI, ATH, IGLOO, FREOR.

BONETY MROŹNICZE OTWARTE

BONETY MROŹNICZE ZAMKNIĘTE