Oferta - URZĄDZENIA


Szafy chłodnicze i mroźnicze

Szafy chłodnicze i mroźnicze to urządzenia przeznaczone do przechowywania produktów na zapleczach placówek lub do prezentacji i sprzedaży towarów. Rozróżniamy szafy chłodnicze i mroźnicze:

z drzwiami pełnymi - białymi lub nierdzewnymi

z drzwiami przeszklonymi

Szafy chłodnicze lub mroźnicze z drzwiami przeszklonymi zapewniają doskonały dostęp Klienta do towarów, zapewniając jednocześnie bardzo dużą oszczędność energii. Urządzenia te służą do przechowywania nabiału, napojów oraz mrożonek.

W ofercie posiadamy urządzenia z wbudowanym agregatem skraplającym, bądź też przystosowane do zasilania zewnętrznego.

Posiadamy w sprzedaży szafy chłodnicze i mroźnicze znanych firm: JBG, COLD, LINDE, ESSYSTEM, MAWI, IGLOO, FREOR.

SZAFA CHŁODNICZA I MROŹNICZA Z DRZWIAMI PRZESZKLONYMI

SZAFA CHŁODNICZA I MROŹNICZA Z DRZWIAMI PEŁNYMI


Szafobonety

Szafobonety to coraz częściej spotykany element wyposażenia dużych sklepów i marketów. Urządzenia te najczęściej są przeszklone i posiadają drzwi uchylne lub przesuwne. Dolna gondola jest odkryta, występuje możliwość zamontowania na niej przesuwnych pokryw. Dzięki spiętrowaniu ekspozycji mrożonek w szafobonetach możemy zaoszczędzić dużo miejsca w sklepie oraz estetycznie wyeksponować produkty zarówno w dolnej bonecie jak i w górnych szafkach na wysokości wzroku klienta. Połączone w jednym urządzeniu możliwości bonety - wyspy z prezentacją szafy mroźniczej dają istotne oszczędności energii elektrycznej. Szafobonety mroźnicze cechuje jakość chłodzenia i ułatwiony dostęp do produktów dla Klienta.

W ofercie posiadamy urządzenia z wbudowanym agregatem skraplającym, bądź też przystosowane do zasilania zewnętrznego.

Posiadamy w sprzedaży szafobonety mroźnicze znanych firm: JBG, LINDE, ESSYSTEM, IGLOO, FREOR.

SZAFOBONETY MROŹNICZE